Medlemmer

Medlemmer
Sprengeentreprenør

Christer B. Myhre AS

Christer B. Myhre
91571927
christer@chrbm.no

Trollsåsveien 195
3243 Sandefjord

Nettside
Låsesmed

Låsesmeden Sandefjord

Anders Maaren
91885100
anders@lsfj.no

Thorøyaveien 4
3209 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Andreas Aasland

Andreas Aasland
45222408
andreasaasland@hotmail.com

Marmorveien 12
3214 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Brix bygg AS

Petter Fjukstad Svendsen
99277850
post@brixbygg.no

Skolmar 21
3232 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

AT-Bygg AS

Lars Skaalvold Engstrøm
94014174
post@at-bygg.no

Stokkeveien 51
3160 Stokke

Nettside
Byggmester og tømrer

Bygg Sandefjord AS

Henrik Johan Dahle
45001307
bygg@byggsandefjord.no

Skjellvikaveien 12 B
3237 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

Tømrer Glenn Thomas Berentsen

Glenn Thomas Berentsen
93280254
glenn@tomrergtb.no

Sjuveengveien 22
3218 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Jens Thomas Jensen AS

Jens Thomas Jensen
46427574
post@tomrerjtj.no

Storøyaveien 33
3231 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Kim Johansen AS

Kim Farmen Johansen
48046379
kim@byggmester-johansen.no

Ørneveien 2
3209 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Tømrer Atle Larsen AS

Atle Spangelo Larsen
41339798
post@tomreratlelarsen.no

Buskskauen 35
3237 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

Tømrer Jonas Lien Holm AS

Jonas Lien Holm
40618700
post@lienholm.no

Kastestien 1
3226 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

Tømrer Knut Ingar Nalum AS

Knut Ingar Nalum
92431142
hk-nalum@online.no

Vesterøyveien 257
3234 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Tømrer Thorsen & Hansen AS

Andreas Hansen
92651381
Post@tthas.no

Skiringsalveien 134
3213 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

Vidar Hansen

Vidar Hansen
91191045

Kilgata 11, Leil 302
3217 Sandefjord

Rørleggermester

Anders Ormestad

Anders Ormestad
91524133
anders@ormestad.com

Solbergveien 37B
3232 Sandefjord

Nettside
Murermester

AT-Mur AS

Kenneth Hagstrøm
47700373
kenneth@at-mur.no

Stokkeveien 51
3160 Stokke

Murermester

Murermester Dag Arne Nilsen AS

Fredrik L. Høivik Nilsen
93438588
tonje@dagarnenilsen.no

Broen 5d
3170 Sem

Nettside
Murermester

Murmester Terje Skalleberg

Terje Skalleberg
91343096
terje.skalleberg@vtfk.no

Krokenveien 16
3232 Sandefjord

Murermester

Kjell Harald Haraldsen


90019509

Raveien 128
3223 Sandefjord

Murermester

Kjetil Berge

Kjetil Berge
92216566
kjetil.berge@veidekke.no

Klavenesveien 77
3220 Sandefjord

Malermester

Harald Hoff

Harald Hoff
90187730

Kilgata 3c
3217 Sandefjord

Ingeniør

Jens Andersen

Jens Andersen
90089255
jensemannandersen@gmail.com

Solløkkasvingen 17
3233 Sandefjord

Ingeniør

Ivar Fevang

Ivar Fevang
99432023
ivfe@online.no

Bokfinkveien 6
3243 Kodal

Byggmester og tømrer

Byggmester Rune Abrahamsen

Rune Abrahamsen
99259332
in-mons@online.no

Åbolveien 37a
3225 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Svein Olav Løberg

Svein Olav Løberg
92807555
so@loeberg.net

Ragnhildbru 12
3228 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

Mats Styrmo Trollsås

Mats Styrmo Trollsås
95294791
matstroll@hotmail.no

Solbergveien 47
3275 Svarstad

Anleggsgartnermester

Bjørn Aakerholt

Bjørn Aakerholt
90114117
bjorn.aakerholt@naml.bnl.no

Kiserødveien 69
3231 Sandefjord

Malermester

Bjørvik & Haugen

Henrik Bjørvik
92894908
henrik@bjorvik-haugen.no

Nordre Kullerød 17 C
3241 Sandefjord

Nettside
Anleggsgartnermester

Anleggsgartner Øst

Bjørn Aakerholt
90114117
bjorn.aakerholt@aogost.no

Furustadveien 123
3232 Sandefjord

Nettside
Entreprenør

Vataker Entreprenør

Sondre Vataker
91633623
post@vataker.no

Svartsrådveien
3243 Kodal

Nettside
Trefelling

Hasle Kran og Trefleling AS

Lars Oskar Hasle
93058029
lars@haslekn.no

Lønneveien 52
3229 Sandefjord

Mekanisk

Viik Mekaniske Verksted

Olaus André Viik
97 59 15 54
oaviik@online.no

Hågasletta 5b
3236 Sandefjord

Glassmester

Juel Johannessen Glassforretning AS

Joakim Johannessen
91 64 55 61
post@jjglass.no

Thorøyaveien 21
3209 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

Hjertås Bygg AS

Stefan York Bentzen
91 64 55 60
post@hjertasbygg.no

Unnebergveien 21
3239 Sandefjord

Nettside
Heisentreprenør

Kone AS

Paul Gadegaard
91326435
paul.gadegaard@kone.com

Skolmar 36
3232 Sandefjord

Nettside
Maskinentreprenør

Maskinentreprenør Anton Almehagen

Anton Almehagen
97548677
anton@almehagen.no

Østerøyveien 392
3237 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmester Andre Folkvord

Andre Folkvord
99321047
andre@byggmesterfolkvord.no

Linglemveien 397
3239 Sandefjord

Nettside
Vedlikehold

Vedlikehold & Vaktmesterservice AS

Kjell E. Drægebø
92646163
k-e-d@online.no

Semsbakken 15
3220 Sandefjord

Vedlikehold

Foldvik Bygg og Eiendomsservice

Aleksander Foldvik
92117002
post@fbe.no

Raveien 203 A
3242 Sandefjord

Nettside
Steinhogger

Skiferthorsen AS

Helge Thorsen
41600036
post@skiferthorsen.no

Raveien 269
3220 Sandefjord

Nettside
Rørleggermester

Rørleggermester Bjørn Jensen

Bjørn Jensen
92097650
bjjen4@online.no

Lahelleveien 33
3218 Sandefjord

Murermester

Murermester Tor Michelsen AS

Tor Michelsen
90736058
murmtor@online.no

Tryms vei 3
3216 Sandefjord

Nettside
Murermester

Murermester Solberg AS

Thomas Solberg
48314840
thomas@murmestersolberg.no

Sagbakken 1a
3243 Kodal

Nettside
Murermester

Murmester Oddvar Johannessen AS

Oddvar Johannessen
90844579
oddvar@ojmur.no

Vokterveien 41
3218 Sandefjord

Nettside
Maskinentreprenør

Joakin Johansen AS

Torgeir Johansen
95242355
torg-jo4@online.no

Hågasletta 12
3236 Sandefjord

Maskinentreprenør

Carl. C Fon AS

Fredrik Seim Amundrød
95897437
fredrik.amundrod@carlcfon.no

Nordre Kullerød 5
3241 Sandefjord

Nettside
Malermester

Tapet & Malercompaniet AS

Susanne Bäckius
41 45 90 60
post@malercompaniet.no

Hågasletta 2
3236 Sandefjord

Nettside
Malermester

Malermestrene Jensen AS

Anna Furhoff Jensen
95735588
anna@mesterjensen.no

Nordre Kullerød 17c
3241 Sandefjord

Nettside
Malermester

Fargerike Bjørkvik AS

Ben Bjørvik
90568419
ben@bjorvik.no

Postboks 53, Pindsleveien 1
3201 Sandefjord

Nettside
Ingeniør

EH Byggtjenester AS

Even Haughem
90874253
ehaughem@online.no

Postboks 1567
3206 Sandefjord

Glassmester

Glassmester Kai Dysthe

Kai Dysthe
92435007
post@dystheglass.no

Østerøyveien 48
3236 Sandefjord

Nettside
Entreprenør

Fon Anlegg AS

Carl Christian Fon
959 93 000
carl@fon.no

Nordre Fokserød 21
3241 Sandefjord

Nettside
Entreprenør

Bygg og Maskin AS

Helge Skjelby
90740591
helge@byggogmaskin.no

Nordre Kullerød 8
3241 Sandefjord

Nettside
Entreprenør

Bobygg AS

Terje Christensen
92699820
terje.christensen@bobygg.no

Raveien 140a
3242 Sandefjord

Elektroentreprenør

Teddy Jenssen El Installasjon AS

Teddy Jenssen
90542518
teddy@teddy-jenssen.no

Nordre Kullerød 21
3241 Sandefjord

Nettside
Elektroentreprenør

Pec Elektro Sandefjord

Trond Liverød
8233250
sandefjord@pec.no

Gjekstadveien 5
3218 Sandefjord

Nettside
Elektroentreprenør

Moer Sandefjord

Bjørn Erik Sparre
450 15 011
sparre@moer.no

Laskenveien 70
3221 Sandefjord

Nettside
Elektroentreprenør

Fjorden Elektro AS

Svein Tore Hedberg
400 89 100
svein.tore@fjordenelektro.no

Nordre Fokserød 24
3241 Sandefjord

Nettside
Byggvare

Byggmakker AS


33484000

Hotvedtveien 6
3220 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

PDV Service AS

Mats Haugen
97 46 25 40
mats@pdvservice.no

Pindsleveien 8
3221 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

Strand Byggrådgivning AS

Kjell Erik Stand
95204255
kjellerikstrand@gmail.com

Haneholmveien 244
3231 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmesterfirma Andersen & Kristiansen AS

Oddbjørn Andersen
90 17 76 49
oddbjorn@andersen-kristiansen.no

Postboks 19
3281 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmester Thore Helge Larsen

Thore Helge Larsen
90544900
thore.helge.larsen@andebu.kommune.no


Byggmester og tømrer

Byggmester Thor Morten Hem

Thor Morten Hem
48 21 63 22
thormortenhem@gmail.com

Skreppestadveien 55
3261 Larvik

Byggmester og tømrer

Byggmester Terje Hynne

Terje Hynne
90559325
terje.hynne@sandefjordbredband.no

Klaras vei 58
3244 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmester Svein Olav Løberg

Svein Olav Løberg
92807555
so@loeberg.net


Byggmester og tømrer

Byggmester Erik Moe

Svein Erik Moe
91862088
svein.erik.moe@sfjbb.net

Bottenveien 40
3241 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmester Rune Abrahamsen

Rune Abrahamsen
99259332
in-mons@online.no

Åbolveien 37a
3225 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmester Rolf Undseth AS

Rolf Undseth
99288540
post@byggmesterundseth.no

Hinderveien 7
3223 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

Byggmester Oddvar Johannessen

Oddvar Johannessen
90114115

Årøveien 56
3233 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmester Niels Støfringshaug

Niels Støfringshaug
90724888
nils@stofringshaug.no

Kamper Bas 34
3228 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmester Jan Tinus Lystad

Jan Tinus Lystad
90660263
byggmester@sfjbb.net

Kiserødåsen 51
3231 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmester Erik Krister

Erik Krister
90159965
ekrister@online.no

Hvalåsveien 3
3230 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmester Arne Martin Jacobsen

Arne Martin Jacobsen
90876867
arne@amj.as

Årøveien 41
3233 Sandefjord

Byggmester og tømrer

Byggmester Arne M. Nilsen

Arne Nilsen
45448132
arnemnilsen@gmail.com


Byggmester og tømrer

Byggmester Anders Jensen AS

Osmund Jensen
95739066
osmund@ajensen.no

Vesterøyveien 2
3235 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer

Bygg- og tømrermester Torolf Stenersen AS

Torolf Stenersen
91344390
torolf@btts.no

Gjekstadveien 5
3218 Sandefjord

Nettside
Byggmester og tømrer, Entreprenør

Alf Larsen A.S

Georg Fjeldheim
33 48 30 30
georg@alflarsen.no

Vesterøyveien 2
3235 Sandefjord

Nettside
Blikkenslagmester

Vestfold kobber- og blikkenslagerverksted A/S

Roy Holt
98260130
post@vkb.no

Pindsleveien 5b
3221 Sandefjord

Nettside
Blikkenslagmester

Blikkenslagermester Arne Nilsen

Arne Nilsen
93400777
arni40@online.no


Arkitekt

Andreas Holmsen Ing Ark Kontor

Andreas Holmsen
91152737
andholms@frisurf.no

Torget 1A
3210 Sandefjord

Anleggsgartnermester

Steen & Lund AS

Bjørn Aakerholt
90114117
bjorn@steen-lund.no

Skolmar 33
3232 Sandefjord

Nettside
Anleggsgartnermester

Anleggsgartnermester Svein Aakerholt

Svein Aakerholt
91566672
gunlaug.riisaakerholt@sfjbb.net


Baker

Akers Bakeri

Fritz Elvin Fredriksen
90057810
fritz-fr@akersbakeri.no

Rosenvoldsgate 4
3211 Sandefjord

Nettside
Arkitekt

Arve Austad arkitektkontor

Arve Austad
924 83 055
arve.austad@arkitekt.no

Bjerggata 61
3210 Sandefjord

Nettside
Anleggsgartnermester

Anleggsgartnermester Gulag Riis Aakerholt

Gunlaug Riis Aakerholt
913 26 158
gunlaug.riisaakerholt@sfjbb.net

Bjerggata 61
3210 Sandefjord

I mer enn 100 år har SHIF vært en samleplass for de seriøst aktørene innen håndverk og industri.

Sandefjord Håndverks- og Industriforening ble stiftet i 1913. Foreningen har i dag litt over 70 medlemmer som representerer mange faggrupper innen industri og håndverk. Forening er under utvikling og det arbeides kontinuerlig med rekruttering også innen andre faggrupper.

Om SHIF